رفع ریپورت اینستاگرام با روش های کاملا تضمینی

رفع ریپورت اینستاگرام

بدون شک یکی از محبوب ترین و بهترین اپلیکیشن های دنیای مجازی اپلیکیشن اینستاگرام است. میلیون ها کاربر در سراسر جهان هر روز از این شبکه اجتماعی شگفت انگیز استفاده می کنند.

بدون شک این اپلیکیشن مبتنی بر تصویر با ارائه فرصت های باورنکردنی توانسته است مخاطبان خود را بسیار راضی نگه دارد و آن را به شدت وابسته کند.

امروز می خواهیم شما را با راه های رفع ریپورت اینستاگرام آشنا کنیم. پس اگر ریپورت شده اید و می خواهید سرعت حذف ریپورت در اینستاگرام را تا حد امکان افزایش دهید، با یوزرمگ همراه باشید.

یکی از مشکلات محدودی که این اپلیکیشن دارد و بسیاری از کاربران آن با این مشکل مواجه هستند مشکل ریپورتاینستاگرام است. این مشکل ممکن است به هر دلیلی برای شما اتفاق بیفتد، مانند لایک کردن کامنت های زیاد، زیاد و عجیب، آزار دادن دیگران و اسپم شدن توسط آنها.

وقتی این اتفاق برای شما بیفتد، ویژگی هایی مانند لایک کردن پست ها و نظر دادن به دیگران را از دست خواهید داد و در صورت انجام این کار، اخطاری دریافت خواهید کرد که حاوی پیامی است مبنی بر اینکه حساب شما گزارش شده است و ممکن است آن را دوست داشته باشید. و هیچ نظری برای شما وجود ندارد.

ممکن است راه حل هایی برای این رفع ریپورت اینستاگرام ارائه کرده باشید. برخی از افراد بر این باورند که با دریافت تعداد زیادی کامنت به زبان انگلیسی و یا با مراجعه به قسمت پشتیبانی و ارسال پیام به اینستاگرام می توانند از شر این مشکل خلاص شوند، اما حتی اگر این روش ها کاربردی باشند، به زمان زیادی نیاز دارید. از شر این مشکل خلاص شوید برای حل این مشکل از روش بسیار ساده، مختصر و تمیز زیر استفاده کنید:

رفع ریپورت اینستاگرام
در مرحله اول باید اپلیکیشن اینستاگرام را راه اندازی کرده و وارد قسمت پروفایل ها شوید. روی Edit Profile کلیک کنید و اگر چیزی را در بخش بیوگرافی، وب سایت، نام، نمایه و خلاصه تایپ کرده اید، باید همه آنها را حذف کنید. پس از انجام این کار، اگر عکس پروفایل دارید، آن را نیز حذف کنید و تا زمانی که تمام مراحل را انجام ندادید، هیچ عکسی را در حساب خود قرار ندهید.

در مرحله دوم باید قسمت تنظیمات اپلیکیشن را باز کرده و از حساب کاربری خود خارج شوید (این گزینه در پایین لیست تنظیمات قرار دارد). قبل از انجام این کار حتما رمز عبور حساب خود را به خاطر بسپارید تا بعداً دچار مشکل نشوید.

در مرحله سوم از شبکه جهانی وب جدا شده و تلفن همراه خود را ریستارت کنید. وقتی گوشی را روشن کردید، کافی است اینترنت خود را دوباره وصل کنید، اینستاگرام را راه اندازی کنید، وارد حساب کاربری خود شوید و تمام! مشکل گزارش شما کاملا حل شده است!

انجام رفع ریپورت اینستاگرام کمتر از دو دقیقه زمان می برد و می توانید به راحتی مشکل گزارش گیری خود را حل کنید. این روش بر روی چندین دستگاه مختلف آزمایش شده و موفقیت آمیز بوده است. با این حال، ممکن است مشکل شما حتی با این روش نیز حل نشود، اما با توجه به زمان کمی که برای آن صرف خواهید کرد، ارزش امتحان کردن را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *