رفع مشکل کمی صبر کنید درحال راه اندازی فارسی هستیم اینستاگرام

رفع مشکل کمی صبر کنید درحال راه اندازی فارسی هستیم اینستاگرام

اخیراً برای کسانی که از اینستاگرام به زبان فارسی استفاده می کنند، ارور «کمی صبر کنید درحال راه اندازی فارسی هستیم» نمایش داده می شود و از کاربر خواسته می شود کمی صبر کند تا زبان فارسی شروع به کار کند. راه حل ساده برای حل این مشکل وجود دارد

قبل از هر کاری، اگر از برنامه‌های غیررسمی اینستاگرام استفاده می‌کنید، آن را حذف کنید و نسخه اصلی را از Google Play نصب کنید. همچنین مطمئن شوید که اپلیکیشن اینستاگرام شما به آخرین نسخه آپدیت شده است.

مشکل کمی صبر کنید درحال راه اندازی فارسی هستیم اینستاگرام

خطا در تغییر زبان و صفحه سفید: ‌

در حال حاضر برای راه اندازی اینستاگرام به زبان فارسی با مشکل مواجه هستیم. اکنون می توانید دوباره امتحان کنید یا از فارسی به انگلیسی (آمریکایی) استفاده کنید.

برای حل این مشکل باید یک بار زبان اینستاگرام را به انگلیسی تغییر دهید، سپس یک بار گوشی موبایل را ریستارت کنید و زبان برنامه را دوباره به فارسی تنظیم کنید، برای این منظور:

  • مرحله 1 – کمی صبر کنید تا خطا تمام شود و وارد شوید، سپس صفحه نمایه خود را باز کنید و روی سه ردیف بالا ضربه بزنید.
  • مرحله 2 – از منوی جدیدی که باز می شود، روی تنظیمات ضربه بزنید.
  • مرحله 3 – وارد بخش حساب کاربری شوید.
  • مرحله 4 – روی گزینه Language ضربه بزنید و سپس از صفحه ای که به تازگی باز شده گزینه English را انتخاب کنید و یک بار تلفن همراه خود را ریستارت کنید.
  • مرحله پنجم – حالا از طریق اپلیکیشن آی پی خود را تغییر دهید سپس مراحل بالا را دوباره انجام دهید اما این بار زبان را به فارسی تغییر دهید سپس بدون مشکل از اینستاگرام استفاده کنید. همچنین بد نیست بدانید که بسیاری از کاربران با خروج از اکانت و ورود مجدد موفق به رفع این مشکل شده اند. البته تسویه نقدی نیز می تواند موثر باشد.

به پایان مقاله رفع مشکل کمی صبر کنید درحال راه اندازی فارسی هستیم اینستاگرام رسیدیم، اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید از قسمت نظرات بپرسید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *