سابلیمینال چیست؟ + کاربرد های سابلیمینال

سابلیمینال چیست؟

بسیاری از مردم بر این باورند که می توانند آگاهی افراد را کنترل کرده و این کار را به روشی انجام دهند که فرد درک نکند.

با این حال، این نظریه توسط گروه دیگری از مردم رد شد. بنابراین می توان گفت که نظریه ها و دیدگاه های متفاوت و متناقضی در این زمینه وجود دارد.

گروه دیگری از افراد از این امکانات به عنوان روش درمانی استفاده می کنند و از این طریق می توانند باورهای مثبتی را در ذهن انسان ایجاد کنند.

در واقع، باید توجه داشت که این نوع پیام صوتی می تواند همه اینها را از طریق غرایز مثبت و موثر در ذهن و ناخودآگاه طرف مورد نظر انجام دهد.

اکنون متوجه شدیم سابلیمینال چیست؟ بریم ادامه !

ناخودآگاه چیست؟

ناخودآگاه چیست؟

سابلیمینال چیست؟ سابلیمینال ها فایل های صوتی هستند که با استفاده از علم صدا و همچنین ترکیبی از برخی تکنیک های خاص هیپنوتیزم تولید می شوند.

این پرونده ها حاوی پیام هایی است که می تواند در ضمیر ناخودآگاه و ضمیر ما موثر باشد و به ما کمک کند تا برای تغییر در الگوی ذهنی و جسمی مورد نیاز خود برنامه ریزی کنیم.

از طرف دیگر، این پرونده ها پیام هایی دارند که فقط توسط ناخودآگاه قابل درک است.

این نوع پرونده ها به گونه ای ایجاد شده اند که می توانند ذهن ما را راهنمایی کنند.

در واقع، این عناصر باعث می شوند که فرکانس ها از آگاهی ما منتقل شوند.

کاربرد های سابلیمینال

کاربرد های سابلیمینال چیست؟

لازم است بدانید دریافت اطلاعات از طریق ضمیر ناخودآگاه انسان، به وسیله پیام‌های سابلیمینال، انجام می‌گیرد.

بنابراین عامل، این عناصر، می‌توانند پیام‌های پنهان و مثبت را به وسیله به کارگیری امکاناتی مانند موسیقی، وارد ضمیر ناخوداگاه انسان کنند.

در حقیقت لازم به ذکر است که  یک ذهن آگاه، می‌تواند تنها موسیقی را از طریق حس شنوایی خود، درک کند.

لذا گوش دادن به طور مداوم به موسیقی‌های فایل‌های صوتی پنهان و هم‌چنین تکرار هر روز این فایل‌ها، می‌تواند موجب شود تا تمامی پیشنهادات و تلقینات مثبت را به ضمیر ناخودآگاه خود وارد کند.

بنابراین این کار به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در مسیر دستیابی به اهدافتان، گام‌های موثرتری را بردارید.

از طرف دیگر با کمک این امکان، شما می‌توانید افکار منفی را از خود دور کنید و آن‌ها را کنار بگذارید و به جای افکار منفی، افکار مثبت خود را بهبود بخشید و به تقویت آن‌ها اقدام کنید.

لازم به ذکر است که موارد استفاده از این عناصر صوتی، برای ارتقای ویژگی‌های شخصی و هم‌چنین شخصیتی، بسیار زیاد است و هر یک از این موارد، خود شامل تلقینات و پیام‌های پنهان مخصوص به خود هستند.

لازم به ذکر است که سابلیمینال، می‌تواند به انسان‌ها کمک کند تا ذهنیت قربانی بودن را از خود دور کنند.

بنابراین با گوش دادن به پیام‌های مخفی و پنهانی صوتی و تاکیدات مثبت آن، قادر خواهید بود تا خوشحالی و خوشی بیشتری را برای خود به ارمغان آورید و از این طریق، انرژی و اعتماد به نفس خود را نیز ارتقا دهید.

به طور کلی با به کارگیری این عناصر، می‌توانید در راستای بهبود روابط عاطفی، فردی، اجتماعی، روانی و… قدم بردارید.

این فایل‌های مخفی، دارای انواع مختلفی هستند. از جمله این موارد می‌توان سابلیمینال‌های دیداری و شنیداری را نام برد.

تولید سابلیمینال

تولید سابلیمینال

بعد از اینکه فهمیدیم سابلیمینال چیست؟ حالا وقتشه بدونیم سابلیمینال چطوری تولید میشه؟

تولید پرونده های پیام مخفی و شخصی یکی از متداول ترین مراحل در حال حاضر است.

در واقع، این تولیدات برای گروهی ساخته شده است که می خواهند ناخودآگاه خود یا دیگران را از طریق برنامه ریزی مجدد تغییر شکل دهند.

در همین راستا، سایت ناخودآگاه قربانی ایجاد شده است تا پرونده های پیام مخفی شخصی را به دلخواه شما تولید کند.

هر یک از آنها قیمت های مختلفی برای خدمات خود دارند و زمان تحویل پرونده ها در این سایت ها متفاوت است و همچنین روش های مختلف استفاده دارند.

یکی از مزایای سفارش این نوع پرونده پیام صوتی این است که می توانید از صدای شخصی خود برای ایجاد پرونده استفاده کنید یا در صورت تمایل از صدای بلندگوهای دیگر در تولید پرونده شما استفاده می شود.

از طرف دیگر با سفارش این محصولات می توانید متن مورد نظر خود را نیز به سازندگان منتقل کنید و در این حالت عبارات مشخصی را که می خواهید و نیاز دارید سفارش دهید.

همچنین می توانید این کار را به سازندگان این پرونده های پیام مخفی در سایت بسپارید.

همچنین اگر به ایجاد سفارش سفارشی برای ایجاد این پرونده ها و تهیه متن لازم خود و تهیه آن در اختیار سازندگان فایل های صوتی پنهان و علاقه مند هستید، می توانید از الگوهایی که معمولاً در اختیار شما قرار می گیرند استفاده کنید.

قابل استفاده است در این راستا می توانید عبارات و متن مورد نظر خود را مدلسازی کرده و متناسب با نیاز و خواسته خود ویرایش کرده و سپس جهت تولید در اختیار سازندگان قرار دهید.

سابلیمینال رایگان

در حال حاضر سایت ناخودآگاه قربانی انواع متنوعی از این محصولات را تولید کرده و این پرونده ها را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

بنابراین می توانید ضمیر ناخودآگاه مربوط به پیشرفت رابطه و همچنین پرونده های مخفی همراه با پیام در مورد پیشرفت شخصی، زیبایی و ذهن، آموزش، پرونده های مخفی با پیام در مورد بهداشت و درمان و مربوط به قانون جذب و متافیزیک، مهارت های مختلف و مشاغل، ورزش و هنر و فرهنگ یا بارگیری ضمیر ناخودآگاه رایگان … به سایت ناخودآگاه قربانی مراجعه کرده و فایل صوتی مورد نظر خود را تهیه کنید.

ایجاد سابلیمینال

ایجاد سابلیمینال

بعد از درک اینکه سابلیمینال چیست؟ ممکنه به فکر ایجاد آن باشید.

بسیاری از افراد علاقه مند هستند که بتوانند ترمینال های فرعی خود را با توجه به نیاز خود بسازند.

لازم به ذکر است که برای دستیابی به این توانایی و مهارت برای اینکه بتوانید چنین فایلهای صوتی پنهانی را برای خود تهیه و تولید کنید، ابتدا باید دانش عمیقی در این زمینه داشته باشید.

بنابراین باید تحقیقات گسترده ای را در این زمینه انجام دهد. چنین فردی باید از نظر روانشناسی با عملکرد ذهن کاملاً آشنا باشد.

به ویژه، برای تهیه این پرونده ها، باید بتوان روانکاوی فروید و روانکاوی یونگیان را که کارهای زیادی در زمینه ناخودآگاه شخصی و جمعی انجام داده اند، مورد مطالعه قرار داد و بر این مباحث تسلط کافی و کامل داشت.

عامل منطقی و عقلانی ذهن آگاه، که می توان گفت مانع بزرگی در راه ناخودآگاه است.

از طرف دیگر، لازم است علاوه بر شناخت ذهن آگاه و ناخودآگاه، چنین شخصی، در صورت لزوم، بر ابعاد و زوایای دیگر وجود انسان نیز مسلط شود.

از میان این زوایا می توان ذهن را فراتر از ماده، ذهن شبکه ای، سفر آگاهی در زمان، فرافکنی آگاهی و غیره را نام برد.

همانطور که می دانید این ابعاد از زوایایی است که مورد تأیید علم مدرن نیست و در حوزه علوم مخفی طبقه بندی می شود.

سخن پایانی

در مقاله سابلیمینال چیست؟ متوجه شدیم که سابلیمینال چیست؟ و سابلیمینال چه کاربردی دارد؟ اما خواهشی که دارم به همین راحتی به هر فایل صوتی اعتماد نکنید زیرا اگر مطمعن نباشد میتواند بر مغز شما اثر منفی بگذارد.

از شما ممنونم که مقاله ” سابلیمینال چیست؟ ” را تا پایان خواندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *