نحوه ارسال پیام در واتساپ بدون شماره (3 روش)

ارسال پیام در واتساپ بدون شماره

واتساپ در حال حاضر پرکاربردترین پیام رسان در جهان است و کاربران بی شماری در سراسر جهان دارد. با این حال، این پیام رسان محدودیت هایی دارد که یکی از آنها این است که ارسال پیام بدون ذخیره شماره تماس مخاطب امکان پذیر نیست.

در واقع، این امر از طریق برنامه WhatsApp امکان پذیر نیست. اما راه هایی وجود دارد که می توانید با این محدودیت ها کنار بیایید و پیام خود را بدون ذخیره شماره تماس خود ارسال کنید. در این مقاله، ما سه روش مختلف را بررسی می کنیم که یکی از آنها به طور رسمی توسط واتس اپ شناسایی شده است.

ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره شماره

ارسال پیام در واتساپ بدون شماره (روش رسمی)

اگر به بخش سوالات متداول وب سایت رسمی WhatsApp نگاه کنید، خواهید دید که این پیام رسان راه حلی برای ارسال پیام در واتساپ بدون شماره ارائه کرده است. طبق توضیحات موجود در این قسمت، اگر می خواهید پیامی را به شماره ذخیره نشده + 12345678900 ارسال کنید، باید به پیوند https://wa.me/phonenumber بروید و به جای شماره تلفن، شماره مورد نظر را وارد کنید. در واقع، باید به وب سایت https://wa.me/12345678900 بروید.

توجه داشته باشید که برای وارد کردن شماره تلفن نیازی به استفاده از نویسه + و 00 ندارید و فقط پیش شماره کشور قبل از شماره گیرنده کامل کافی است. پس از ورود به وب سایت، با یک کد QR نمایش داده می شود که باید با استفاده از WhatsApp Web در تلفن خود اسکن کنید. پس از اسکن، می توانید پیام خود را ارسال کنید.

ارسال پیام در واتساپ بدون شماره از طریق نرم افزار

اگر روش قبلی را کمی گیج کننده و کند می دانید، می توانید از یک برنامه برای ارسال پیام به افرادی که شماره آنها را ذخیره نکرده اید استفاده کنید. برای انجام این کار، چندین برنامه مختلف Android وجود دارد که می توانید برای حل این محدودیت از آنها استفاده کنید، اما آنها رابط کاربری جالبی را ارائه نمی دهند.

یکی از برنامه هایی که در این زمینه بسیار خوب کار می کند Click To Chat نام دارد که می توانید آن را از فروشگاه Play بارگیری کنید. این نرم افزار کوچک کاملاً رایگان است، از هیچ گونه تبلیغاتی استفاده نمی کند و برای اجرای سیستم عامل نیازی به دسترسی خاصی ندارد.

استفاده از این برنامه بسیار ساده است. پس از راه اندازی، فقط پیام و شماره تلفن مخاطب خود را وارد کرده و سپس روی باز کردن کلیک کنید. این ساده ترین روش ارسال پیام در واتساپ بدون شماره است.

ارسال پیام در واتساپ بدون شماره از طریق انتخاب متن

روش سوم ارسال پیام در واتساپ بدون شماره بسیار سریعتر از هر دو راه قبلی است، اما ممکن است در همه تلفن های Android کار نکند. با استفاده از این روش، تنها کاری که باید انجام دهید این است که شماره تلفن مخاطب خود را در جایی وارد کرده و سپس شماره کامل وارد شده را انتخاب کنید.

بنابراین، سیستم عامل چندین پیشنهاد مختلف ارائه می دهد که اصلی ترین آنها کپی، برش، چسباندن و فراخوانی است. اما اگر روی نمادی که دارای سه دایره افقی در یک قسمت است کلیک کنید، چندین گزینه دیگر را خواهید دید که یکی از آنها ارسال پیام به WhatsApp است.

البته، باید به خاطر داشته باشید که این روش بر روی گوشی هایی که از سیستم عامل اصلی و خام اندروید استفاده می کنند (مانند گوشی های سری پیکسل) آزمایش شده است و 100٪ امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *